Vanalar
GLOB VANA - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN300 çap aralığında, VENKAVA Glob Vanalar.


Vanalar
METAL KÖRÜKLÜ GLOB VANA - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN250 çap aralığında, VENKAVA Metal Körüklü Glob Vanalar.


Vanalar
ÇEK VANA (Baskılı Tip) - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN300 çap aralığında, VENKAVA Baskılı Tip Çek Vanalar.


Vanalar
STOP-ÇEK VANA - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN300 çap aralığında, VENKAVA Stop Çek Vanalar.


Vanalar
DISCO ÇEK VANA (Wafer) - Vanalar

PN16 (pirinç), ve PN40 (paslanmaz çelik) basınç sınıfında, DN15-DN300 çap aralığında, VENKAVA Disco Çek Vanalar.


Vanalar
KÜRESEL VANA - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN200 çap aralığında, VENKAVA Küresel Vanalar.


Pislik Tutucu
PİSLİK TUTUCU - Vanalar

PN16, PN25 ve PN40 basınç sınıfında, DN15-DN400 çap aralığında, VENKAVA Pislik Tutucu Vanalar.


Buhar Kapanları
BUHAR KAPANI-Vanalar

TLV firması üretimi Serbest Şamandıralı, Termodinamik, Termostatik ve Bimetalik Buhar Kapanları ile sorunsuz ve uzun ömürlü çözümler sunuyoruz.


Basınç Düşürücüler
BASINÇ DÜŞÜRÜCÜ VANA-Vanalar

Gerek Direkt Tesirli, gerekse Pilot Tesirli Basınç Düşürücüler ile, basınç stabilitenizi sağlamak yanında; Separatörlü ve Buhar Kapanlı modellerimiz ile de ekipmanlarınıza kuru buhar sağlıyoruz..


Kondens Pompaları
KONDENS POMPASI-Vanalar

Kavitasyon sorunundan sıkıldınız mı? veya elektrik olmayan ya da Ex-Proof bir sahadan pompalama mı yapmak istiyorsunuz? TLV Kondens pompaları, bu sorunlar için en ideal çözüm olacaktır. Eşanjörlerinizde Stall varsa, PowerTrap öneriyoruz.


Kontrol Vanaları
KONTROL VANASI-Vanalar

Buhar basıncı veya sıcaklığını ürüne göre sık sık yeniden ayarlamanız gerekiyorsa, sizin için en ideal çözüm; Otomatik Multi-Kontrollü TLV Kontrol Valfi olacaktır.


Vorteks Sayaçlar
BUHAR SAYACI- FlowMeter-Vanalar

Gazlar, Sıvılar ve Buhar sayaç ihtiyaçlarınız için TLV'nin, EF73 Dahili Akış Bilgisayarlı, Dahili Sıcaklık Sensörlü Sayacını öneriyoruz. DSC Sensörlü, düşük basınç kayıplı bu sayaç ile akışkan debisini volumetrik ve kütlesel takip edebilirsiniz.

 

Separatörler
SEPARATÖR (Siklon Tip)-Vanalar

Gerek ana buhar hatları ses, koç darbesi ve erozyon sorununu çözmek, gerekse ekipmanlarınıza kuru buhar sağlayabilmeniz için; % 98 verimlilikte çalışan Siklon Tip buhar separatörlerimizi tavsiye ediyoruz.

 

Hava Atıcı
HAVA ATICI-Vanalar

Sıvı hatlarından havayı tahliye etmek için, VA ve VS Serilerini, buhar hatlarından hava tahliyesi için L Serisi Hava Atıcılarımızı öneriyoruz.


Hava Kapanı
HAVA&GAZ KAPANI-Vanalar

Özellikle sıkıştırılmış hava & gaz tesisatlarında biriken kondensin tahliyesi için ideal çözümler. Orifis temizleme özelliği ile,  bakım ve işçilikten tasarruf sağlayabilirsiniz.


Manifold
MANİFOLD-Vanalar

Tipik bir tesiste, yüksek sayıda vana ve buhar kapanına sahip, sayısız buhar temin ve kondens geri kazanım hatları vardır. TLV'nin Buhar&Kondens Manifoldu ile, buhar sisteminizi basitleştirebilir ve kontrol altına alabilirsiniz.


Vacuumizer
VAKUM BUHARLA ISITMA&SOĞUTMA-Vanalar

40-100 C arasında ısıtma gerektiren proses ısıtmalarınız için ne kullanıyorsunuz? Eğer sıcak sulu bir ısıtma sistemine sahipseniz; sizlere Vakum Buhar ile Isıtma&Soğutma öneriyoruz. Startup zamanında %80, proses zamanında %25 iyileştirme yapabilirsiniz.


Pislik Tutucu
ÇEK VALF VE DİĞER ÜRÜNLER-Vanalar

Venkava Ürün Programından Pislik Tutucular yanısıra, buhar kapanı sonrası için TLV gözetleme camları, çekvalfler, küresel vanalar temin edebilirsiniz.


Trapman
BUHAR KAPANI TEST CİHAZI-Vanalar

Özellikle buhar kapanı arızalarını tespit için üretilmiş ve doğruluğu Llyod's tarafından onaylanan tek cihaz olan TrapMan Sistemi ile, buhar kapanı kaçaklarınızdan büyük tasarruflar sağlayabilir, buhar veriminizi arttırabilirsiniz.


Urunler
MÜHENDİSLİK YAZILIMLARI-Vanalar

TLV'nin hazırladığı SE-1 Yazılımı ile, buhar/hava ve sıvı tesisatlarıyla ilgili birçok hesaplamayı dakikalar içerisinde yapabilir, örnek uygulamalara ulaşabilirsiniz.