VENKAVA™ İletişim

Merkez Bina

Verimli, uzun ömürlü ve daha güvenilir tesisatlara ulaşmanız için, sizden haber bekliyoruz...

Öncelikle Venkava™ ürünlerine gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

 

İsteklerinizi hızlı ve doğru bir şekilde cevaplayabilmemiz için, lütfen yanda verilen formları detaylı doldurunuz veya aşağıda listelenen ofislerimizle e-mail veya telefonla doğrudan temasa geçiniz.

 


VENKAVA Ventil ve Buhar Kapanı San. ve Tic. A.Ş

Genel Müdürlük

Köseköy Sanayi Bölgesi

İstasyon Mah. Gündüz Sok. No:23

Kartepe- KOCAELİ - TURKIYE

 

Telefon: +90.262.373 4505 (pbx)

Faks     : +90.262.373 4572

Genel e-mail   : bilgi@venkava.com.tr

Mali e-mail      : muhasebe@venkava.com.tr


Satış ve Servis Müdürlüğü  

Genel Müdürlük

Kartepe- KOCAELİ - TURKIYE

Telefon: +90.262.373 4505 (pbx)

Faks     : +90.262.373 4572

Satıs e-mail     : satis@venkava.com.tr

Servis e-mail   : servis@venkava.com.tr



Bölge Ofisleri  (Alfabetik Sıra)

Ankara Satış Ankara ve D. Karadeniz Bölge Ofisi

Telefon : 0.530.957 5378

e-mail   : ankara@venkava.com.tr


Bursa Satış Bursa Bölge Ofisi

Telefon : 0.505.762 4671

e-mail   : bursa@venkava.com.tr


Izmir Satış Çukurova Bölge Ofisi (Adana)

Telefon : 0.554.879 0881

e-mail   : adana@venkava.com.tr


Izmir Satış Ege Bölge Ofisi (İzmir)

Telefon : 0.531.680 3177

e-mail   : izmir@venkava.com.tr

 

İstanbul Ofis İstanbul (Avrupa) Bölge Ofisi

Telefon : 0.505.431 8924

e-mail    : istanbul@venkava.com.tr


İstanbul Ofis İstanbul (Asya) Bölge Ofisi

Telefon : 0.530.149 2030

e-mail    : istanbul@venkava.com.tr


Gebze Ofis Kocaeli ve B. Karadeniz Bölge Ofisi  

Telefon : 0.530.149 2030

e-mail   : kocaeli@venkava.com.tr


Trakya Ofis Trakya Bölge Ofisi  

Telefon : 0.554.879 0880

e-mail   : trakya@venkava.com.tr